O firmie

„Jedynym miejscem, gdzie sukces występuje przed wysiłkiem jest słownik."
Mark Twain

 
Szanowni Państwo, 

 
Nasza spółka jest operatorem trzech dynamicznie rozwijających się sklepów. Od 2005. roku wiedza i doświadczenie naszych pracowników zapewniają wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną pomoc podczas zakupów.

Dla naszych klientów tworzymy kompleksowe rozwiązania, które optymalizują ich wydatki. Dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wyłącznie produkty z najwyższej półki, sprawdzające się w trudnych warunkach.

 

cdrt24 dla specjalistów

Sklep internetowy www.cdrt24.com jest zintegrowany z systemem zarządzania magazynem i sprzedażą. Informacje o dostępności produktów są synchronizowane co 20 minut.

W trosce o Państwa czas dbamy o rzetelne informacje w sklepie.
 
     
Ekipa Asortyment dostępny w naszych sklepach to już ponad 2100 pozycji. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem oferty. Nasi pracownicy i współpracownicy przygotowują opisy, fotografują, szkolą się i dobierają nowe produkty, tak aby możliwie jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby.  
     
Szybka dostawa Wiemy jak ważna jest terminowość dostaw. Dysponujemy własnym transportem, współpracujemy też z profesjonalną firmą kurierską.

GWARANTUJEMY, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu.

 
     


Naszym klientom zapewniamy:
 

  • szybkie dostawy,
  • doradztwo oraz dobór rozwiązań,
  • profesjonalne szkolenia i wsparcie techniczne.


Nasze osiągnięcia doczekały się artykułu opublikowanego przez Google. Zyskaliśmy wyróżnienie Gepardy biznesu, jako szybko rozwijająca się firma. Zostaliśmy również zaproszeni do programu Google’s Growth Engine Ambassadors

Dzięki temu możemy pochwalić się naszymi wynikami:

Wykres sprzedaży OSS 2015
Zapraszam do współpracy.

 

Radosław Srokowski    

Radosław Srokowski
Prezes Zarządu

OSS spółka z o.o.
ul. Siennicka 25, 80-758 Gdańsk
tel. (58) 524 30 33,
fax (58) 765 08 30

  

 


Spółka wpisana jest do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ,  VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod
nr 0000228359, Kapitał zakładowy: 150 000, 00 zł. wpłacony w całości.  NIP: 957-090-27-21, 
REGON 220011200

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel