Warunki handlowe CDRT24.com


Termin dostawy (stan na 11/2/2018 r.)

Przez ostatnie 12 miesięcy 99,10% zamówień zostało wysyłanych terminowo. Aktualizowany stan magazynowy i odpowiednie nakłady na obsługę zamówień pozwalają nam realizować wysyłkę w przeciągu 2 dni roboczych. Sporadycznie zdarza się, że towar dojdzie do klienta po 5 dniach roboczych, jeżeli zamówiony towar nie jest dostępny na magazynie.


W razie jakichkolwiek problemów natychmiast kontaktujemy się z zamawiającym. Od początku listopada 2011 r. wszystkie sprawy związane z zamówieniami zostały uzgodnione w ciągu 1. dnia roboczego, z czego ponad 68% w tym samym dniu kalendarzowym.
Udzielamy GWARANCJI, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu.

 

Dla stałych odbiorców negocjujemy indywidualne warunki handlowe
 

Jeżeli wartość Państwa zamówień przekracza 700 zł. miesięcznie, prosimy o kontakt e-mailowy. Jeżeli określicie Państwo miesięczne zapotrzebowanie zapotrzebowanie na poszczególne produkty, w ciągu 48 godzin przygotujemy dla Państwa ofertę cenową.

 

Oferujemy również stałe rabaty, o których przeczytacie Państwo tutaj

 

Zapytanie można również złożyć telefonicznie 605 349 665 lub przesłać e-mailem.

 

Towar na zamówienie i dostępność


Od 19/04/2012 r. nasz sklep internetowy jest w pełni zintegrowany z systemem zarządzania magazynem i sprzedażą. Informacje o dostępności produktów w naszym magazynie są synchronizowane co 20 min.

 

Dostawa w drodze

Produkt, jest stale w naszej ofercie. Brak jest chwilowy i z całą pewnością towar został zamówiony i jest w drodze od dostawcy. Udzielamy GWARANCJI, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu.

Produkt na zamówienie

Wszystkie produkty wystawione w sklepie są stale w naszej ofercie. Towar na zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić  przy najbliższej dostawie, czyli do 7. dni roboczych. Zwykle są to 2-3 dni robocze.

Stany magazynowe produktów na zamówienie nie są synchronizowane.

 

Szukany produkt nie został odnaleziony?


To wcale nie musi oznaczać, że nie mamy go w magazynie. Sklep internetowy jest młodszym bratem naszej hurtowni. Systematycznie wprowadzamy do niego kolejne produkty z naszej oferty. Ponieważ chcemy, aby prezentacja produktu była profesjonalna, musi zabrać to trochę czasu. Nie wahaj się przed zadaniem pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

BESTSELLER


Lista bestsellerów zawiera 25 pozycji i jest tworzona automatycznie na podstawie ilości zamówień na dany produkt. Lista jest prowadzona od 01/01/2016 r.
Nie ingerujemy w żaden sposób w jej zawartość, porządek produktów w strefie "Bestsellery" na stronie głównej jest losowy, a na liście - alfabetyczny.

 

POLECANE


Na liście "polecane przez OSS" znajdziecie Państwo produkty, na które - naszym zdaniem - warto zwrócić uwagę.

 

Zapraszam do współpracy,

 

Radosław Srokowski
Prezes Zarządu  

      

 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel