Odstąpienie od umowy

Prawo do zwrotu towaru i odstąpienia od umowy reguluje polskie prawo i zgodny z nim paragraf 5 regulaminu sklepu www.cdrt24.com

Wyciąg z regulaminu sklepu www.cdrt24.com:

5. Zwroty: 

5.1. Odstąpienie Klienta (konsumenta) od umowy kupna jest możliwe w terminie 14. dni od daty otrzymania przesyłki. Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Wówczas należy zwrócić towar w stanie niezmienionym (w przypadku butelek i opakowań plombowanych - warunkiem przyjęcia zwrotu jest nieuszkodzona plomba). Numer serii i data ważności muszą być zgodne z fakturą zakupu. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt nosi znamiona uszkodzenia mechanicznego. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży oraz numer konta bankowego, na który OSS spółka z o.o. ma zwrócić zapłatę.

5.2. Adres wysyłki: OSS spółka z o.o., ul. Siennicka 25, 80-768 Gdańsk.

5.3. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Nie przyjmujemy przesyłek ze zwracanym towarem wysłanych "za pobraniem".

5.4. Po otrzymaniu zwrotu OSS spółka z o.o. wystawi fakturę korygującą, którą Klient musi podpisać i zwrotnie odesłać. W ciągu 2. dni roboczych od  otrzymania podpisanej kopii faktury korygującej OSS spółka z o.o. zwróci pieniądze na konto Klienta. 

5.5. Przedstawione powyżej warunki zwrotu towaru nie dotyczą podmiotów gospodarczych.

5.6. Wymiana lub zwrot towaru zakupionego przez podmioty gospodarcze wymaga zgody OSS spółka z o.o. Prośby o wymianę lub zwrot towaru, złożone przez podmioty gospodarcze rozpatrujemy w ciągu 2. dni roboczych.

 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel